آراد برندینگ
خانه / دستگاه شیرینگ پک / دستگاه شیرینگ پک خانگی ارزان قیمت

دستگاه شیرینگ پک خانگی ارزان قیمت

دستگاه شیرینگ پک خانگی با قابلیت استفاده برای مصارف مختلف با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رسد. بوسیله دستگاه شیرینگ پک خانگی می توانیم انواع محصولات مختلف را درون نایلون شیرینگ بسته بندی نماییم. که این کار علاوه بر محافظت در برابر رطوبت و گرد و خاک باعث زیباتر شدن بسته بندی محصول  می شود.

شایان ذکر است که دستگاه های شیرینگ پک عمدتا به دو صورت تونل حرارتی و کابینی ساخته می شوند. دستگاه کابینی بدلیل کوچک بودن، مصرف برق کم و قابلیت جابجایی آسان برای بسته بندی محصولات با سایز کوچک و تیراژ پایین استفاده می شود. بدلیل مزایای ذکر شده اقبال زیادی از طرف مردم جهت استفاده از دستگاه شیرینگ پک کابینی در خانه گردیده است. به همین دلیل به این نوع دستگاه ها، دستگاه شیرینگ پک خانگی نیز گفته می شود.

دستگاه شیرینگ پک خانگی

دستگاه شیرینگ پک خانگی

دستگاه شیرینگ پک خانگی یا کابینی بصورت نیمه اتوماتیک بوده و بدلیل گستره کاربری بالا در صنایع مختلف غذایی، دارویی، فلزی، کشاورزی، شیمیایی، چاپ و غیره در کنار قیمت ارزان، دستگاه بسیار مناسبی جهت صاحبان مشاغل کوچک و خانگی می باشد. قیمت این دستگاه ها با توجه به سایر دستگاه های بسته بندی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نکته قابل توجه در مورد دستگاه شیرینگ پک خانگی، عدم محدودیت این دستگاه جهت بسته بندی محصولات مختلف می باشد.

دستگاه شیرینگ پک خانگی                           دستگاه شیرینگ پک خانگی

نحوهی عملکرد دستگاه شیرینگ پک کابینی

نحوهی عملکرد دستگاه شیرینگ پک کابینی بسیار ساده می باشد به این صورت که اپراتور پس از قرار دادن فیلم شیرینگ در محل مخصوص و عبور دادن آن از محل های تعبیه شده، محصول مورد نظر را درون نایلون شیرینگ دولایه از یک طرف باز  قرار می دهد و سپس آن را داخل کابین قرار داده و درب آن را بصورت کامل می بند و دکمه استارت را فشار می دهد. حرارت ایجاد شده بوسیله المنت و فن سیرکوله باعث برش و جمع شدن نایلون شیرینگ حول محصول مورد نظر می گردد. زمان شیرینگ قابل تنظیم بوده و معمولا در حدود ۸ الی ۱۰ ثانیه طول می کشد. سرعت بسته بندی دستگاه با توجه به محصول بین ۲۰۰ الی ۴۰۰ عدد در دقیقه می باشد. در صورتی که به سرعت بالاتری نیاز دارید پیشنهاد ما خرید دستگاه شیرینگ پک تونلی می باشد.

دستگاه شیرینگ پک خانگی

دوخت و برش نایلون شیرینگ در دستگاه شیرینگ کابینی بصورت L می باشد.

آشنایی با نحوهی خرید دستگاه شیرینگ پک

دستگاه های شیرینگ پک خانگی از قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تری نسبت به دستگاه های صنعتی برخوردار هستند. شما می توانید با صرف مبلغ کمی نسبت به خرید دستگاه شیرینگ پک خانگی کارآمد اقدام نمایید. قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی یا خانگی با توجه سازنده و امکاناتی که دارد متفاوت می باشد.
جهت خرید دستگاه شیرینگ پک کابینی می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک در ابعاد و انواع  مختلفی ساخته می شوند. آیا …

رادان ماشین